Informace pro členy a zájemce o členství

Chcete-li se stát členem spolku, vyplňte členskou přihlášku a doručte ji poštou, naskenovanou e-mailem (viz kontakty) či osobně na schůzce spolku jeho předsedovi. Součástí přihlášky jsou i zásady ochrany osobních údajů.

Roční členský příspěvek je možné uhradit zatím jen hotově, ale v nejbližší době bude zřízen bankovní účet a možnost platit i převodem. Vyplnit přihlášku však můžete již nyní a pokyny k platbě příspěvku Vám budou sděleny dodatečně. Pro rok 2020 je členský příspěvek stanoven na 200 Kč

Naše pravidelné schůzky jsou přístupné pro kohokoliv z veřejnosti, aby se mohl přijít podívat například nový zájemce, ale předpokládá se, že kdo se bude účastnit pravidelně, stane se naším členem. A naopak nic nebrání ani členství v našem spolku těm, kteří na naše schůzky například z časových, vzdálenostních či zdravotních důvodů nechodí, ale jsou s námi ve spojení na dálku.

Hlavní výhodou členství je sdílení informací a produktů naší vzájemné práce, v budoucnu se počítá například se slevami na nákup publikací vydaných spolkem a dalšími výhodami.

Pro další informace si můžete prostudovat stanovy spolku.